عنوان خبر

گسترش همكاري‌هاي دبيرخانه‌ مجمع جهاني راه در ايران با شركت‌هاي خارجي در زمينه بهسازي و ارتقاي ايمني راه‌ها

سر تیتر

طي برگزاري سه جلسه تخصصي از سوي دبيرخانه مجمع جهاني راه با شركت‌هاي اتريشي و فرانسوي ، بر توسعه دانش فني و گسترش همكاري‌ها در زمينه ارتقاي ايمني راه‌ها و بهسازي و نگهداري راه‌ها در كشور تاكيد شد.

تاریخ خبر

2016-11-17T20:30:00Z

متن خبر

طي برگزاري سه جلسه تخصصي از سوي دبيرخانه مجمع جهاني راه با شركت‌هاي اتريشي و فرانسوي ، بر توسعه دانش فني و گسترش همكاري‌ها در زمينه ارتقاي ايمني راه‌ها و بهسازي و نگهداري راه‌ها در كشور تاكيد شد.
به گزارش روابط عمومي سازمان راهداري و حمل‌ونقل جاده‌اي ، مهران قرباني مديركل دفتر ايمني راه و حريم و دبير مجمع جهاني راه (پيارك) در كشور اظهار داشت :
طي برگزاري جلسه با شركت‌ سواركو از كشور اتريش كه يكي از بزرگترين شركتها در زمينه ارائه راهكارهاي ارتقاي ترافيك و محصولات ايمني بخصوص نرم افزارهاي  ITS، خط‌كشي راهها، دانه‌هاي شيشه‌اي (Glass beads) و سيستم‌هاي روشنايي با استفاده از تكنولوژي LED در اروپا و ديگر كشورها مي‌باشد، الكساندر سواروسكي(Alexander Swarovski)  عضو هيات مديره اين شركت ضمن معرفي توانمندي‌هاي شركت، علاقمندي خود را جهت اعزام گروهي از متخصصين خود جهت ارائه خدمات فني و مشاوره‌اي و همچنين انجام پروژه‌هاي با تكنولوژي‌هاي نوين را اعلام كرد.
وي افزود : در اين جلسه دبيرخانه مجمع جهاني راه نيز از همكاري‌هاي فني آن شركت در توسعه دانش فني در ارتقاي وضعيت خط‌كشي راهها و روشنايي راهها و همچنين سيستم‌هاي هوشمند حمل و نقل استقبال نموده و مقرر شد شركت مذكور طرح پيشنهادي خود را جهت برگزاري چند كارگاه تخصصي و آموزشي و ارائه پيشنهادهاي كاربردي براي ارتقاي سطح فناوريهاي مرتبط با خط‌كشي، گلاسبيد، روشنايي راهها را ارايه نمايد.
قرباني همچنين اظهار داشت : طي هماهنگي‌ قبلي ، اريك راسوا (Eric Rousseau) يكي از مديران شركت فرانسوي Tertu با نمايندگان اين سازمان و دبير پيارك در ايران در جلسه‌اي براي معرفي محصولات و تكنولوژي جديد خود در خصوص حفاظ‌هاي مركب فلزي- چوبي شركت نمود.
وي يادآور شد: حفاظ‌هاي مركب فلزي – چوبي يكي از انواع حفاظ‌هاست كه با هدف كاهش انرژي توليد و همخواني بيشتر حفاظ با محيط اطراف در مناطق با طبيعت كوهستاني و جنگلي است كه به تازگي استاندارد لازم را از استاندارد EN1317 دريافت نموده در چند كشور مورد استفاده قرار گرفته است.
مديركل دفتر ايمني راه و حريم افزود : پس از بررسي‌ و تبادل نظر مقرر شد از اين تكنولوژي جديد پس از معرفي در يكي از كارگاههاي آموزشي- فني و بررسي‌هاي لازم جهت كاربرد آن در مكانهاي مناسب، به صورت پايلوت استفاده گردد.
دبير  مجمع جهاني راه با اشاره به برگزاري جلسه ديگري با حضور نمايندگان دفاتر نگهداري راه و دبيرخانه پيارك با نماينده خاورميانه شركت كولاس (Colas) از فرانسه، افزود : اين شركت يكي از بزرگترين شركتهاي فني - مهندسي وپيمانكاري عضو پيارك در خصوص تكنولوژي‌هاي نوين در زمينه قيرها و آسفالتهاي حفاظتي سرد در نگهداري راهها مي‌باشد و در اين جلسه پس از بحث و معرفي برخي از توانمندي‌هاي آن شركت در بهبود وضعيت توليد و كيفيت آسفالتهاي حفاظتي در كشور و همچنين توليد كنندگان و پيمانكاران، مقرر شد كه شركت مذكور طرح  پيشنهادي جهت برگزاري يك كارگاه تخصصي – آموزشي و پيشنهادهاي كاربردي خود را به اين دبيرخانه در قالب يكي از كارگاههاي مجمع جهاني راه (پيارك) اعلام نمايد.

خبر مهم

Yes

ماه

آبان

سال

1395

منبع خبر

ویدئو لینک

تصویر

632;#http://piarc.rmto.ir/NewsPicture/3827cb5234304c9abc77625a1bd8bbbd.jpg;#http://piarc.rmto.ir/NewsPicture/_t/3827cb5234304c9abc77625a1bd8bbbd_jpg.jpg
ضمیمه ها
ساخته شده در 1395/09/01 02:58 غ.م توسط System Account
آخرین اصلاح در 1395/09/01 03:29 غ.م توسط System Account